Reference

Šárka Horká na Firmy.cz

Moc děkuji, jsem ráda, že jsem paní Šárku našla. Určitě se ráda vrátím, těch mých kostlivců už na prvním sezení objevila víc než dost.

Zdeňka

Šárka má profesionální a zároveň lidský přístup, zbytečně nemluví a nezahlcuje Vás, dokáže vystihnout a předat to podstatné. Navíc se vše odehrává v příjemné atmosféře a prostoru. Vřele doporučuji kraniosakrální terapii, což je pro mě známá metoda, a Šárka je v ní hodně dobrá a má zároveň i příjemné ceny. Co jsem však neznala a čím jsem nyní fascinována je biodynamická masáž dle Gerdy Boyesen, která pracuje a působí na několika úrovních, těším se na další návštěvu a posun v mém životě.

Petra

Naprosto skvělá zkušenost. Paní Horká je jednička ve svém oboru a dokázala mi pomoct s mými problémy. Předčila mé očekávání a s její pomocí jsem plně spokojená.
Byla jsem na několika sezeních a těším se na další.
S klidným srdcem ji mohu doporučit všem.

Dominika

Jen těžko hledám slova, která by vystihla práci a vděk, který patří paní Horké. Dalo by se říct, že mě zachránila před sebou samotným. Byl jsem již na několika terapeutických sezení a práci s energií. Paní Horkou mohu jen doporučit a budu se těšit na další společnou práci.

Ondřej

Docházím k Šárce pravidelně a to už o něčem svědčí, takže velká spokojenost, příjemné prostředí.

Olga


Kraniosakrální terapii mohu jen doporučit. Byla jsem mile překvapena, že se mi ulevilo od bolesti zad. Cítila jsem se dobře i po psychické stránce.

Aneta


Velmi příjemná, charismatická paní a velice příjemná masáž. Nikdy jsem takový přístup nezažila. Mohu vřele doporučit, sama ji navštívím znovu.

Benoja